Biz Kimiz

Rehber Ambalaj..................

Bizler Yorum Çanta olarak uzun yıllardır ambalaj ve baskı alanında hizmet vermekteyiz. Amacımız birikimlerimizi sizlere en iyi şekilde sunmaktır. www.secimpromosyon.net adlı yeni sitemiz, İçinde bulunduğumuz seçim sürecindeki Parti ve Adayların tanıtım ihtiyaçlarını küçük bütçeli ve kalıcı promosyon ürünleriyle karşılamak için açılmıştır. Sizlere en iyi hizmeti sağlamak için bizimle irtibata geçiniz.


Tanıtımda ve Promosyonda Çevresel Tek Çözüm Doğal Ambalaj .................

Promosyon ürünlerinin seçmen davranışı üzerindeki etkisi  oy verme sürecinden  bağımsız değildir. Gelişmiş yaşam standartlarına ve ileri düzeydeki teknolojiye rağmen, çevremizi ve doğal kaynaklarımızı tehlikeye atabilir ürünleri ve ambalajları  büyük miktarlarda üretmek ve tüketilmesine katkıda bulunmak geleceğimizi karatmaktan başka bir şey değildir. Partinin veya Adayın söylediği çevresel söylemler seçmen üzerinde doğrudan etkilidir. Artık ülke yönetimine aday sizlerin kullanacağınız promosyonlarda Doğal Çevrenize Göz Kırpmanın Zamanı Gelmedimi!


Aday Tanıtımda ve Promosyonda ekonomik çözüm Nonwoven Tela Kumaş ürünler....
Aşağıdaki linkten Bizlerin ambalaj ürünlerini bulabilirsiniz.

Teklif Alın

İletişim Bilgilerimiz

Güneşli Mah. Osmanpaşa Cad. 4.sok No:8

Bağcılar /  İSTANBUL

Tel :  (0212)  441 54 93  

Gsm: (0535) 569 48 18

 

Diğer sitelerimiz. İnceleyiniz

Promosyon Önlüklerimiz.

Copyright; 2011 Seçim Prosmosyon

postacı çantaları -   plaj çantaları  -   Gamboç  -   ofset çanta  -   ultrasoic kılıflar  -   parti çantaları  -   kirli torbası  -   sağlık çantası  -   Otel Promosyonları  -   promosyon önlük  -   Seminer-Kongre Çantaları  -   Fuar Takvimi  -   Parti promosyonları   -   aday promosyonları  -   Kozmetik Çantaları  -   Mağaza Çantaları